.

.

KEXINT Egyetlen Mód simplex online Változó Optikai Zajcsillapítók a csatlakozó, LC/UPC

KEXINT Egyetlen Mód simplex online Változó Optikai Zajcsillapítók a csatlakozó, LC/UPC

HUF 14596.00 HUF 15363.00

Elérhetőség
Rendelhető


Egyetlen Mód Változtatható Optikai Zajcsillapítók lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy kézzel változik a csillapítás a jel a rost, mint azt továbbítják a készülék. Ezek a VOAs lehet használni, hogy pontosan egyensúly a jel erőssége rost áramkörök vagy mérleg egy optikai jelet értékelésekor a dinamikus tartomány a mérési rendszer. A meghatározott maximális csillapítás érhető el belül 10 fordul a beállító csavart.
Minden in-line VOAs egyszemélyes mód rost copfos egy Ø3 mm-es kabát. A VOAs kínálnak unterminated vagy megszűnik, 2.0 mm-es keskeny kulcs LC/SC/ST/FC/PC or LC/SC/ FC/APC csatlakozók.
Minden csillapító van egy objektív collimate a fény a bemeneti rost. Blokkoló eszközt vagy ablak, kézzel állítható által csavar
Aztán a második lencse használják, hogy pár fényt a kimeneti rost. Így a csatlakozó hatékonyság megváltozott, amíg a kívánt csillapítás érhető el.
arameter
SM(9/125)
MM(50/125 , 62.5/125)
Csillapítás értékek
1d B hogy 20d B( 1d B lépés),25d B,30d B
1d B hogy 25d B(1d B lépés)
csillapító Hullámhossz
1310 nm & 1550 nm
850 nm &1300nm
Csillapítás Tolerancia (d B)
1 -10 db
2d B,5d B,-10 db
11-25d B
15d B
1 -10 db
2d B,5d B,-10 db
11-25d B
15d B
csillapító Vissza Veszteség
PC
≥ 45 d B
/
A UPC
≥55 d B
APC
≥65 d B
Csillapító mód
Fix típusú, a férfi-nő típus, In-line típusú, Változó típusa
csillapító Működési Hőmérséklet
-40°C~+75°C
csillapító Tárolási Hőmérséklet
-40°C~+ 8 5°C

A termékről

Kompatibilis:
Modell Száma:
KXT-MINT-LC/UPC
Csatlakozó típusa:
LC/UPC
Elem Hossza:
1m
Márka Név:
KEXINT
Származási hely:
Shenzhen , Kína (Kontinens)
Modell Száma:
LC/UPC
Név:
változó optikai zajcsillapítók
Csatlakozó típusa:
LC/UPC
Érték:
1/3/5/10/15/20/30/40/50dB
Működési hőm. tartomány:
-40-80 fokos
Működési Hullámhossz(SM):
1310nm, majd 1550

Az ügyfél választása